Hakkımızda

Veridata Bilgi Teknolojileri

Merkezi İstanbul’da bulunan, Hollanda ve İngiltere’de de şubeleri bulunan Veridata BT; başta telekomünikasyon, finans, kamu ve hizmet sektörlerindeki siz değerli müşterilerine müşteri ve çözüm odaklılık ilkesine bağlı kalarak, uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Konusunda branşlaşmış, deneyimli ve uzman kadromuzla, gereksinim duyduğunuz IT ürünlerinin mimari olarak şirketiniz bünyesinde yapılandırılması, tüm süreçlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz danışman kaynağı, ürün implementasyonu, performans iyileştirme ve bakım/destek konularında sizlerin yanında yer almaktayız.

Firmamız, anahtar teslim Veritabanı Kurulum, Versiyon Upgrade işlemleri, Veritabanı Migration Projeleri, Sunucu ve Oracle Bütünleşik Çözümleri olan Exdata&ODA ürünlerine ait bakım ve destek hizmetleri, Veritabanı Performans iyileştirme projeleri, Veri ambarı ve BI Projeleri Danışmanlık ve Proje sonrası destek&bakım hizmetleri başta olmak üzere; Oracle, Microsoft, PostgreSQL ve NOSQL Veritabanlarının Uygulamalı Eğitim ve Eorkshoplarını yaparak, bir çok alandaki faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Misyonumuz

%100 Müşteri misyonu ile yola çıkan Veridata BT Danışmanlık Hizmetleri, müşterilerine üstün kalite ve değerde hizmet sunmayı, sürekli gelişmeyi ve dünyadaki teknolojik yeniliklere uyum sağlamayı, rakiplerine saygılı olmayı, uluslararası düzeyde başarılı olmayı, bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Bilişim çözümleri alanında fark yaratan, güvenilir, müşterilerine verdiği hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

Veridata BT Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti, İş sağlığı, iş güvenliği, çevre ve bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal gereklilikleri ve standartların gerekliliklerini yerine getiririz. Bu kapsamda başta çalışanların bilgilendirilmesi ve eğitimi olmak üzere yapılacak tüm faaliyetler ile çalışanlar ve diğer paydaşlarımız için sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturur, çevre kirliliğini önleyici tüm önlemleri alırız.

X